Ariana Grande: Nowy tatuaż 8418 hołdem dla teścia

Ariana Grande i Pete Davison już się zaręczyli.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande zrobiła sobie tatuaż, który jest hołdem dla ojca jej chłopaka, Pete’a Davidsona.

Ariana Grande zrobiła sobie na stopie tatuaż z liczbą “8418”. Identyczny ma jej narzeczony Pete Davidson. “8418” to numer odznaki jaką nosił ojciec Pete’a, Scott Davidson, strażak, który zginał w czasie akcji ratunkowej po zamachu na World Trade Center.

Ariana Grande niedawno dostała od Pete’a Davidsona zaręczynowy pierścionek za niemal 100 tysięcy dolarów. Pierścionek został wykonany na zamówienie przez Grega Yunę, nowojorskiego jubilera znanego jako Mr. Flawless. Pierścionek został zrobiony z platyny. Wielkość diamentu to 3,03 karata.

Ariana Grande i Pete Davidson spotykają się od połowy maja.

Ariana Grande nie tak dawno rozstała się z Makiem Millerem. Pete Davidson zakończył dłuższy związek z aktorką Cazzie David.

Pete Davidson poza regularnymi występami w “Saturday Night Live” ma także na koncie film “Wykolejona “.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.

▸ Przeczytaj także: Szczęśliwa 13. edycja Tauron Nowa Muzyka Katowice za nami! (ZDJĘCIA)

https://instagram.com/p/BkebaQPnbCZ/?utm_source=ig_embed

https://www.yahoo.com/news/ariana-grande-sporting-tribute-tattoo-173419300.html?guccounter=1

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!