MUZOTAKTNEWSYFilmEwa Kaim jak Liam Neeson - sensacyjny thriller Odnajdę Cię (WIDEO)

Ewa Kaim jak Liam Neeson – sensacyjny thriller Odnajdę Cię (WIDEO)
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Do sieci trafił zwiastun polskiego, sensacyjnego thrillera “Odnajdę cię”. W rolach głównych występują Ewa Kaim, Piotr Stramowski i Michał Żurawski.

Jak zapewnia dystrybutor, “Odnajdę cię” zadowoli wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów oraz sympatyków kina, w którym od lat niepodzielnie rządzi Liam Neeson. Thriller przedstawia historię policjantki, która uwikłana w pogoń za mordercą, sama staje się celem jego wyrachowanych ataków.

REKLAMA

Akcja zaczyna się, gdy trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki) mającego na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie.

W konsekwencji uchybień, kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik.

Materiały promocyjne partnera

Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, ten dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Postawiona pod ścianą kobieta, by uratować dziecko, będzie musiała popełnić przestępstwo, ryzykując życie Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego z ocalałych żołnierzy. Chcąc wybrnąć z sytuacji, Justa rozpoczyna ryzykowną grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt jest życie jej ukochanej córki.

Trailer można obejrzeć poniżej.

“Odnajdę cię” jest debiutem fabularnym cenionej dokumentalistki Beaty Dzianowicz, której “Latawce” otrzymały Grand Prix w sekcji Tydzień Krytyki na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno.

Za zdjęcia do produkcji odpowiada światowej sławy operator, Jacek Petrycki – laureat Konkursu Filmów Polskich Camerimage. Film “Odnajdę cię” znalazł się w Konkursie Głównym tegorocznego festiwalu Młodzi i Film.

W kinach obraz zagości 3 sierpnia 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Iggy Azalea o pupie i pieniądzach (WIDEO)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA