TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego! (ZDJĘCIA)

TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igi
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W piątek w Sopocie odbył się bezpłatny koncert w ramach wakacyjnego TIDAL X SUMMER. Tym razem na scenie wystąpiła wschodząca gwiazda polskiego rapu, bijąca rekordy popularności w serwisach muzycznych – Young Igi.

Young Igi to raper, który przeciera szlaki w polskim rapie, czerpiąc z trendów zza Oceanu. Na koncercie artysty pojawili się jego wierni fani z całej Polski, którzy wspierają młodego artystę i doceniają jego dorobek artystyczny.

W utworach Young Igiego znajdziemy auto-tune oraz multum ad-libów połączonych m.in ze skowytem. Muzyka tworzona przez Young Igi jest abstrakcyjna, ale równocześnie bardzo przystępna dla wszystkich fanów hip-hopu. Artysta w zeszłym roku wydał swój pierwszy album „Trappist”, którego utwory mogliśmy usłyszeć podczas piątkowego koncertu.

TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych djów. Cykl w zeszłym tygodniu rozpoczął koncert Krzysztofa Krawczyka, którego muzyka idealnie wpisała się w letni klimat i charakter imprezy.

TIDAL zapowiada, że to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami kilka tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter czy Smolasty. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny.

Link do playlisty zapowiadającej koncerty na TIDAL X SUMMER:

Harmonogram koncertów TIDAL X SUMMER:

• 27 lipca (piątek), godzina 19:00 – Smolasty
• 10 sierpnia (piątek), godzina 19:00 – Burak Yeter

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande NAGO: Bóg jest kobietą (God is a woman)

TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego! (ZDJĘCIA) TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego! (ZDJĘCIA) TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego! (ZDJĘCIA) TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego! (ZDJĘCIA) TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego! (ZDJĘCIA) TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego! (ZDJĘCIA) TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego! (ZDJĘCIA) TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego! (ZDJĘCIA) TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego! (ZDJĘCIA)

zespoły weselne