MUZOTAKTTeledyskiKrzysztof Krawczyk w teledysku do utworu "Jestem Twój"

Krzysztof Krawczyk w teledysku do utworu “Jestem Twój”
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu teledysk Krzysztofa Krawczyka do utworu „Jestem Twój”.

Jest to pierwszy singiel promujący najnowsze wydawnictwo artysty. Premiera albumu „Tańcz mnie po miłości kres. Piosenki Leonarda Cohena” będzie miała miejsce już 27 listopada!

REKLAMA

Krzysztof Krawczyk zmierzył się z wielkim wyzwaniem. Przefiltrował emocjonalne utwory Leonarda Cohena przez własne doświadczenia i wykonał je zupełnie po swojemu. Tak powstała płyta „Tańcz mnie po miłości kres”.

Tak powstał też pierwszy singiel, uwodzicielski „Jestem Twój”, będący interpretacją słynnego „I’m Your Man”. Kiedy pierwszy raz usłyszałem Cohena, nie znając dobrze języka angielskiego, zdałem sobie sprawę, że w tym spokojnym głosie, którym tak kokietuje publiczność, i z którego bije charyzma, zakamuflowane są duże emocje. W czym? W tekstach, których subtelności nie byłem wtedy w stanie zrozumieć – opowiada Krawczyk.

Materiały promocyjne partnera

Teledysk w reżyserii Romana Przylipiaka przybliża urok kina lat 40. Ukazuje w tle zarejestrowane na taśmie 8mm retro pocztówki zawierające wspomnienia zakochanych par.

W pojęciu filozofii poezji legendarnego barda pomógł artyście ś.p. Maciej Zembaty, autor najbardziej przejmujących przekładów z twórczości Cohena. Ciepły i mocny głos dostojnego wokalisty potrzebował tak pięknych i przemyślanych tłumaczeń, dzięki temu zestawieniu zarówno płyta, jak i singiel są najwyższej klasy.

ZOBACZ TELEDYSK
KRZYSZTOF KRAWCZYK – JESTEM TWÓJ

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA