MUZOTAKTTeledyskiAnimowany klip Fathera Johna Misty'ego

Animowany klip Fathera Johna Misty’ego
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Father John Misty opublikował klip do piosenki “Date Night”.

“Date Night” to już czwarty klip z albumu “God’s Favorite Customer”. Tym razem za animację i reżyserię odpowiada Chad Vangaalen. Kolorową muzyczną ilustrację można zobaczyć poniżej.

Father John Misty (Joshua Tillman) to amerykański multiinstrumentalista, który przez pierwsze lata swojej muzycznej działalności grał na perkusji w zespole Fleet Foxes.

REKLAMA

Współpracę z grupą zakończył w 2012 roku, decydując się tym samym na karierę solową i wydając album “Fear Fun”. Przełomowym momentem okazał się jednak kolejny krążek, wydany rok później “I Love You, Honeybear”. Father John Misty wzbudził nim zainteresowanie publiczności i mediów poza dotychczasowym, wąskim gronem odbiorców. Płyta do tej pory uznawana jest za jeden z najlepszych krążków 2015 roku. Rok później artysta wydał singel “Real Love Baby”, a także pojawił się w jednym z utworów The Avalanches.

Muzyk zaangażowany był dodatkowo w tworzenie muzyki do serialu “Detektyw” (“True Detective”) oraz filmu o swojej żonie (Emma Elizabeth Tillman). Poprzedni album wokalisty, “Pure Comedy”, ukazał się 7 kwietnia 2017 roku.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Rekordowy teledysk Guns N’ Roses

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA