MUZOTAKTTeledyskiLudzkie uczucia Muse

Ludzkie uczucia Muse
L

REKLAMA
REKLAMA

Muse opublikowało teledysk do piosenki “Something Human”.

“Something Human” zapowiada ósmą płytę kapeli, która ukaże się w listopadzie 2018 roku. Reżyserem teledysku Lance Drake (odpowiedzialny m.in. za dwa ostatnie klipy Muse).

REKLAMA

– Chcieliśmy kontynuować historię rozpoczętą w poprzednich teledyskach do singli “Dig Down” i “Thought Contagion” – mówi Lance Drake. – Zagłębić się w ten sam świat i śledzić to, co dalej dzieje się z Mattem, Dominikiem i Chrisem. Świat, w którym coś tak prostego jak zwrócenie kasety video do wypożyczalni staje się fantastyczną przygodą.

Matt Bellamy, lider, wokalista i gitarzysta brytyjskiej formacji, ujawnił, że “Something Human” była pierwszą piosenką, jaką napisał po zakończeniu tournée promującego wydaną w 2015 roku płytę “Drones”.

– Życie na trasie może nieźle dać w kość i ujawnić w człowieku jego wewnętrzną bestię – wyjaśnia Matt Bellamy. – Utwór i teledysk mówią o tym, jak tę bestię okiełznać i wrócić do czegoś ludzkiego.

Muse zadebiutowali w 1999 roku albumem “Showbiz”.

Popularność przyniosły grupie pochodzące z krążka numery “Uno” i “Sunburn”. Jeszcze lepiej na listach przebojów radziły sobie utwory “New Born”, “Bliss” i “Plug In Baby”, które trafiły na wydany 2 lata później, drugi longplay bandu “Origin of Symmetry”. Przełom przyszedł w 2003 roku wraz z trzecim długogrającym wydawnictwem “Absolution”. Płyta, na której znalazły się nagrania “Time Is Running Out” i “Hysteria” zadebiutowała na 1. miejscu notowania UK Charts. Kolejne albumy bandu to “Black Holes and Revelations” (2006), “The Resistance” (2009), “The 2nd Law” (2012) i ostatni “Drones” (2015).

▸ Przeczytaj również: Rekordowy teledysk Guns N’ Roses

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Muse
REKLAMA