MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleWakacyjna trasa Dwójki (Lato, muzyka, zabawa) - Sprawdź kto wystąpi

Wakacyjna trasa Dwójki (Lato, muzyka, zabawa) – Sprawdź kto wystąpi
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Lato, muzyka, zabawa, czyli wakacyjna trasa Dwójki 2018. Już teraz na MUZOTAKT.pl pełen program. Kto w tym roku wystąpi podczas koncertu organizowanego przez TVP2?

Lato, muzyka, zabawa – wakacyjna trasa Dwójki 2018! Cztery polskie miasta, najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i ponad osiem godzin muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej!

REKLAMA

TVP2 zaprasza na cykl niezwykłych, zrealizowanych z rozmachem widowisk muzycznych. Letnia trasa Dwójki startuje już w niedzielę 22 lipca w Toruniu. Początek o godz. 20:05, w Dwójce. Oczywiście na żywo!

Lato, muzyka, zabawa – wakacyjna trasa Dwójki 2018: PROGRAM.

Serii letnich, plenerowych koncertów transmitowanych przez telewizyjną Dwójkę tym razem przyświeca hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Nieprzypadkowo. Ultranowoczesne sceny zlokalizowane w czterech polskich miastach gościć będą bowiem plejadę muzycznych gwiazd z Polski i zza granicy. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz nieśmiertelnych evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi własnych letnich miłości i wakacyjnych przygód.

Materiały promocyjne partnera

To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko. Zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Kącik utraconych znajomości pozwoli odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Kogo zobaczymy na tegorocznej letniej scenie TVP2? Przed nami aż cztery koncerty, podczas których pojawi się prawdziwa plejada gwiazd! Kto wystąpi podczas pierwszego z nich, który odbędzie się w Toruniu? Zobacz, na jakie występy możesz liczyć!

Lato, muzyka, zabawa – wakacyjna trasa Dwójki 2018: PROGRAM

Podczas tegorocznego cyklu TVP2 Lato, muzyka, zabawa – wakacyjna trasa Dwójki odbędą się aż cztert koncerty: w Toruniu, Zamościu, Stalowej Woli oraz Gdańsku. Pierwszy z nich, który będzie miał miejsce w Toruniu, zaplanowany jest na niedzielę 22 lipca. Transmisja w TVP2 rozpocznie się o godzinie 20:05.

Pierwszym przystankiem letniej trasy koncertowej Dwójki, której patronem medialnym jest Radio ZET, będzie piękny Toruń. Już w niedzielę, 22 lipca na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak:

  • Ewa Farna
  • IRA
  • Blue Café
  • Kombii
  • Ewelina Lisowska
  • Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Nie zabraknie też zdolnych przedstawicieli młodego pokolenia: Michała Szczygła i Roksany Węgiel, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”.

Imprezę poprowadzą Ida Nowakowska oraz Izabella Krzan.

Kolejne koncerty odbędą się:

  • 29 lipca w Zamościu
  • 5 sierpnia w Stalowej Woli
  • 31 sierpnia w Gdańsku

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i Troye Sivan w teledysku do “Dance To This”

Początek transmisji z koncertu w Toruniu już w niedzielę, 22 lipca, o godz. 20:05.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA