Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

Wszyscy byli mocno zaskoczeni.

Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Grupa Fall Out Boy przygotowała cover piosenki “No Tears Left To Cry” z repertuaru Ariana Grande. Jak im wyszło? Sprawdźcie już teraz na MUZOTAKT.pl

Fall Out Boy pojawili się w radiu Sirius XM, gdzie udzielili wywiadu oraz zagrali akustyczną sesję, w tym piosenkę, którą napisała Ariana Grande wraz z Max Martinem i Ilya Salmanzadeh oraz Savan Kotecha.

Kapela zagrała piosenki “Sugar, We’re Goin Down”, “Centuries”, “Uma Thurman” i “The Last Of The Real Ones” oraz ku zaskoczeniu także “No Tears Left To Cry”.

Fall Out Boy promują obecnie album “Mania”, który ukazał się w styczniu 2108 roku.

Poprzedni dotąd longplay Fall Out Boy to “American Beauty/American Psycho”. Krążek ukazał się 20 stycznia 2015 roku. Kapela razem z Missy Elliott nagrała niedawno cover przeboju “Ghostbusters” do filmu Paula Feiga “Ghostbusters. Pogromcy duchów”.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya.

Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Wokalistka nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.

17 sierpnia br. ukaże się nowy album artystki pt. “Sweetener”.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato poważnie chora – wystąpiły komplikacje!

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!