Elderbrook przedstawia nowego singla “Capricorn”!

Współtwórca klubowego przeboju "Cola" powraca z nowym kawałkiem

Elderbrook przedstawia nowego singla
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nominowany do nagrody Ivor Novello oraz Grammy – Elderbrook powraca z kolejnym klubowym hitem “Capricorn”. Możecie go posłuchać już teraz na MUZOTAKT.pl

Elderbrook jest gotowy zaskoczyć nas swoim nowym singlem – “Capricorn“, który łączy kreatywną elektronikę z popowo brzmiącym wokalem.

To utwór, z którego wręcz bije intrygujący charakter tekstów Elderbrooka. Utwór opowiada o napiętej relacji damsko-męskiej, która została zdominowana przez kobiece, obsesyjne wręcz zainteresowanie znakami zodiaku, tytuł singla “Capricorn” oznacza “Koziorożec“. Tekst odnosi się do zainteresowania astrologią i związanymi z nią horoskopami, które autor przedstawia dość satyrycznie i groteskowo.

W zeszłym roku Elderbrook połączył siły z producenckim duetem CamelPhat, aby wydać “fajny utwór klubowy” o nazwie “Cola“. Gdy piosenka “Cola” ujrzał światło dzienne, trafił na listy przebojów na całym świecie. Utwór dostał niespodziewaną nominację do nagrody Grammy za najlepsze nagranie taneczne w roku 2018! Elderbrook i CamelPhat zdobyli również nominację do Nagrody Ivora Novelloza Najlepszą Współczesną Piosenkę.

W ciągu ostatniego roku Elderbrook koncertował po całym świecie, grając i współpracując z takimi artystami, jak Rüfüs Du Sol, The Wombats i Bonobo. Bilety na jego solowe koncerty w takich miejscach jak XOYO i Oval Space Londynie, a także The Roxy w L.A. i Baby’s All Right w Nowym Jorku sprzedawały się w mgnieniu oka.

Elderbrook zagra swoje największe koncerty jako headliner w Ameryce już we wrześniu, a już teraz ogłosił szczegóły dużej brytyjskiej i europejskiej trasy.

Artysta ma na swoim koncie 2 EPki “Simmer Down” oraz “Talking”. Jego poprzedni singiel to kompozycja “Sleepwalking“, której odtworzenia już teraz zbliżają się do 2 milionów streamów! 

Elderbrook przedstawia nowego singla "Capricorn"!

zespoły weselne