Nicki Minaj jest przykro z Nasem

Nicki Minaj jest przykro z Nasem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Dwa dni po opublikowaniu albumu “Queen” Nicki Minaj wrzuciła do sieci kawałek “Sorry”.

Nicki Minaj ft. Nas w utworze “Sorry”. Piosenka, w której wykorzystano kompozycję Tracy Chapman nie trafiła na płytę z powodu niejasności związanych z samplami. Ostatecznie raperka opublikowała jednak utwór, w którym pojawia się także Nas. Kawałka można posłuchać poniżej.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą “Pink Friday”.

Dwa lata później wydała “Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, “The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków.

Jej ostatnia płyta “Queen” uakzała sie 10 sierpnia. Na czwartej płycie otrzymaliśmy aż 19 piosenek. To solidnie przygotowany krążek, jakiego dawno nie było na rynku muzycznym!

Długo oczekiwany krążek Nicki Minaj zapowiada dopracowane w szczegółach projekty i utwory, których fani nie mogli się doczekać. Wraz z wydaniem albumu, artystka wyrusza w światową trasę koncertową, na mapie której jest również Polska. Koncert odbędzie się 24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie.

Płyta jeszcze nie pojawiła się w sklepach, a Nicki Minaj z teledyskiem do utworu „Chun-Li” już nominowano do tytuły najlepszego klipu hip-hopowego w plebiscycie MTV Video Music Awards.

Zwycięzce poznamy 20 sierpnia podczas gali w Nowym Jorku. Nicki Minaj staje do rywalizacji z mocnymi przeciwnikami. Wśród nominowanych jest również Drake i najsłynniejsza para showbiznesu – The Carters.

Oto tracklista Nicki Minaj Queen:

1. Ganja Burns
2. Majesty ft. Eminem & Labrinth
3. Barbie Dreams
4. Rich Sex ft. Lil Wayne
5. Hard White
6. Bed ft. Ariana Grande
7. Thought I Knew You ft. The Weeknd
8. Run & Hide
9. Chun Swae ft. Swae Lee
10. Chun-Li
11. LLC
12. Good Form
13. Nip Tuck
14. 2 Lit 2 Late Interlude
15. Come See About You
16. Sir ft. Future
17. Miami
18. Coco Chanel ft. Foxy Brown
19. Inspirations Outro

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak powraca z nową płytą (sprawdź okładkę, tracklistę)

zespoły weselne