LP, uwielbiana za “Lost On You”, powraca z nowym singlem “Girls Go Wild”!

Czy to będzie kolejny wielki przebój?

LP, uwielbiana za
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

LP – wokalistka, która urzeka nieprzeciętnym talentem, wrażliwością i charyzmą powraca z nowym singlem – i to w wielkim stylu!

“Girls Go Wild” to bez wątpienia godny następca LP – “Lost On You”, który nuciła cała Polska.

Przypomnijmy, że utwór przez wiele tygodni znajdował się na najwyższych pozycjach list przebojów w wielu krajach i to dzięki temu utworowi artystka zebrała ogromne rzesze wiernych fanów. “Girls Go Wild” to pozycja obowiązkowa!

LP, czyli Laura Pergolizzi urodziła się i mieszka w Nowym Jorku, gdzie karierę muzyczną rozpoczęła w 1998 roku.

W 2001 nakładem wytwórni Koch Records ukazał się debiutancki album artystki, “Heart-Shaped Scar”. Trzy lata później światło dzienne ujrzała kolejna płyta, z której pochodzi utwór “Wasted”, wybrany do czołówki amerykańskiego serialu “Daleko od domu”.

Równocześnie artystka rozpoczęła współpracę kompozytorską z innymi muzykami, czego efektem były utwory pisane dla największych gwiazd – “Cheers” Rihanny, “Beautiful People” Christiny Aguilery czy “Red” Cher.

Do swoich nagrań powróciła w 2014. Wydała wtedy trzeci album “Forever for Now”, magazyn “Vouge” mianował LP “artystką tygodnia”, a singel “Into The Wild” został wykorzystany w kampanii reklamowej jednego z banków.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello znalazła prawdziwego przyjaciela

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!