Czarodziejki wracają do telewizji (WIDEO)

W sieci pojawiły się zapowiedzi serialu fantasy “Czarodziejki” (“Charmed”). Poniżej możecie zobaczyć oficjalne trailery.

Serial Czarodziejki powraca! Przypomnijmy, że produkcja opowiada o siostrach Halliwell, najpotężniejszych na świecie dobrych czarodziejkach. Każda z nich posiadała inną moc, a razem walczyły z demonami i innymi siłami zła.

Sarah Jeffery wciela się w Madison, najmłodszą z sióstr, tytułowych czarodziejek. Melonie Diaz gra inną siostrę, Mel. W obsadzie znalazł się również Ser’Darius Blain, który gra chłopaka trzeciej z czarodziejek. A te trzecią odtworzy Madeleine Mantock.

Premiera serialu Czarodziejki na antenie The CW 14 października.

Oryginalny cykl emitowany był w latach 1998-2006. W rolach głównych występowały Shannen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano oraz Rose McGowan.

▸ Przeczytaj również: Coma ruszą jesienią w trasę

https://www.youtube.com/watch?v=AG91qgM-tBI

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku i informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku i Instagramie

https://www.youtube.com/watch?v=60DAxGxZuBI

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!