Teledyski

8 liter Why Don’t We (WIDEO)

Why Don’t We opublikowali teledysk do piosenki “8 Letters”.

Pochodzący z Los Angeles zespół Why Don’t We wydadzą już niebawem debiutancki album “8 Letters“. Na płycie znajdą się takie hity jak napisany przez Eda Sheerana „Trust Fund Baby”, „Hooked” czy piosenka „Talk”.

Za reżyserię nowego klipu odpowiada Éli Sokhn. Piosenka “8 Letters” promuje tak samo zatytułowany album, który ukaże się 31 sierpnia.

Zespół tworzą: Daniel Seavey, Zach Herron, Corbyn Besson, Jonah Marais i Jack Avery. Why Don’t We mieli okazję dzielić scenę z takimi gwiazdami popu jak Taylor Swift, Ed Sheeran i Camilla Cabello.

Ed Sheeran napisał również dla zespołu piosenkę “Trust Fund Baby“, która z miejsca stała się przebojem (nr 3 na liście iTunes Overall Songs i nr 2 w notowaniu Pop Songs).

» Wybrane dla Ciebie

Pomimo młodego wieku ich utwory już teraz odtworzono w serwisach streamingowych ponad 200 mln razy, grupa ma 2,9 mln followersów na Instagramie i przeszło 200 mln obejrzeń klipów na YouTubie.

▸ Przeczytaj również: Coma ruszą jesienią w trasę

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku i informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku i Instagramie

Autor
Redakcja MUZOTAKT.pl
Dowiedz się więcej na temat: Why Don't We