Blue Cafe – Double Soul
B

Data premiery: 24-08-2018 / Wydawca: Universal Music Polska

REKLAMA
REKLAMA

Najnowszy album Blue Cafe, „Double Soul”, to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, wysmakowana płyta pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi sam zespół, to muzyka z duszą.

Blue Cafe – Double Soul. Zawsze niepokorny kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne.

REKLAMA

Jak twierdzi artysta, „Double Soul” to jego najbardziej świadoma płyta. To także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób zabiera nas w piękną muzyczną podróż. Głos Dominiki urzeka i zaskakuje.

W ciągu 20 lat zespół Blue Cafe zdobył wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.

Album “Double Soul” to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to “muzyka z duszą”.

▸ Przeczytaj również: Offset chwali się nagą Cardi B (ZDJĘCIE)

„Double Soul” Blue Cafe – lista utworów:

1. Intro
2. Impuls
3. Między nami
4. Niebo
5. Jak to
6. Bezpowrotnie
7. Zatrzymaj
8. Silence And Pain
9. Take It Slow
10. Talk To Me Now
11. Journey
12. Reflection

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA