Emily Blunt śpiewa z Backstreet Boys (WIDEO)

Emily Blunt śpiewa z Backstreet Boys (WIDEO)

Emily Blunt przełamała swój strach przed śpiewaniem w towarzystwie Backstreet Boys.

Angielka pojawiła się w programie “The Ellen DeGeneres Show” w ramach promocji filmu “Mary Poppins powraca”. Aktorka przyznała, że boi się śpiewać przed publicznością. Jej lęki zostały od razu przełamane z pomocą Backstreet Boys. Kapela i aktorka wykonali wspólnie fragment przeboju “I Want It That Way”.

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez w bikini pręży się na czerwonym samochodzie (WIDEO)

Akcja nowego obrazu o Mary Poppins rozgrywa się w Londynie, 25 lat po wydarzeniach z oryginalnego kinowego dzieła z Julie Andrews w roli głównej. Produkcja przedstawia dalszą historię magicznej niani, która zajmuje się rodziną Banksów. W roli tytułowej podziwiać będziemy Emily Blunt. Jak zapewnia aktorka, jej postać ma być wierna literackiemu oryginałowi.

W filmie grają także Nathanael Saleh, Pixie Davies, Joel Dawson a także Julie Walters i Lin-Manuel Miranda.

Reżyserią i produkcją zajął się Rob Marshall. Scenariusz to dzieło Davida Magee, a muzyka – Marca Shaimana. W filmie grają także Meryl Streep jako Topsy, kuzynka tytułowej bohaterki. Emily Mortimer i Ben Whishaw pojawiają się w rolach rodzeństwa Banksów – Jane i Michaela – czyli dorosłych już dzieci, którymi opiekowała się słynna niania. Ponadto Colin Firth gra Williama Weatheralla Wilkinsa, szefa banku Fidelity Fiduciary. Udział potwierdzili też znany z oryginału z 1964 roku Dick Van Dyke oraz Angela Lansbury, która wcieli się w postać zwaną Balloon Lady.

Premiera została wyznaczona na 25 grudnia 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak śpiewa o marzycielce

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie