Justin Timberlake odwołuje koncerty! Jest chory?

Justin Timberlake nie może użyć hologramu Prince'a na Super Bowl!!!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Justin Timberlake odwołał serię koncertów, bo tak mu lekarz kazał.

Justin Timberlake ma problemy ze strunami głosowymi i lekarz zalecił mu odpoczynek od śpiewania. Wokalista odwołał w związku z tym wszystkie grudniowe koncerty (m.in. w Kansas City, St. Louis, Filadelfii i Buffalo) i przeprosił fanów na Instagramie.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska powraca z utworem „Givin’ You Up”

– Lekarz wydał mi polecenie odpoczynku, bo moje struny głosowe są w złym stanie więc muszę odwołać koncerty – napisał Justin Timberlake. – Obiecuję, że Wam to wynagrodzę.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek. Album, “Man of the Woods”, miał premierę 2 lutego 2018 roku.

Justin Timberlake w ostatnich latach angażuje się też w przedsięwzięcia aktorskie.

Wkrótce pojawi się na planie filmu “Spinning Gold”, którego bohaterem będzie Neil Bogart, twórca Casablanca Records.

▸ Przeczytaj również: Ania Deko z „The Voice of Poland” prezentuje singiel „Stały ląd”

https://www.instagram.com/p/BrCApusBvEF/?utm_source=ig_embed

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!