Sławomir: Tłumy w Hulakula! Warszawa oszalała (WIDEO)

Gwiazdor po raz kolejny udowodnił, że na hasło "Miłość w Zakopanem" od razu chce się tańczyć i śpiewać!

Sławomir - Miłość w Zakopanem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W sobotę 15 grudnia na scenie Hulakula Rozgrywkowego Centrum Miasta zagościł twórca Rock Polo – Sławomir! Już teraz sprawdźcie na MUZOTAKT.pl jak się bawiła Warszawa przy hicie “Miłość w Zakopanem”.

Sławomir przyciągnął tłumy w sobotni wieczór! Koncert, który odbył się 15 grudnia w warszawskim centrum rozrywkowym Hulakula był wypełniony po same brzegi.

Sławomir, a właściwie Sławomir Zapała, to aktor, showman, prezenter telewizyjny i wokalista, który udowadnia, że american dream jest możliwy także na polskim rynku muzycznym!

W zaledwie trzy miesiące od premiery debiutanckiego singla Megiery Sławomir został zaproszony na Sopot Hit Festiwal, gdzie wystąpił jako gwiazda.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry gra w Final Fantasy (WIDEO)

Rozwój jego kariery śledziły miliony Polaków, a rodzimy show biznes nie pozostał obojętny: posypały się propozycje występów w programach takich jak Dancing with the Stars czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Swój debiutancki album The Greatest Hits artysta wydał dzięki akcji crowdfundingowej w kwietniu ubiegłego roku. Obecnie album zyskał status Platynowej Płyty, a teledysk do utworu Miłość w Zakopanem dołączył do czołówki najczęściej oglądanych klipów na platformie YouTube w Polsce.

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

Znacie? Kochacie?

Opublikowany przez Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta Sobota, 15 grudnia 2018

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie