Cezary Pazura stracił dużo pieniędzy

Cezary Pazura stracił dużo pieniędzy
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W sieci pojawił się kobiecy materiał promujący film “Diablo. Wyścig o wszystko”.

Tomasz Włosok, Cezary Pazura, Joanna Opozda, Karolina Szymczak, Karolina Pilarczyk i Wojciech Bocianowski, Marcin Różal Różalski i Rafał Mohr opowiedzieli o swoich bohaterach w filmie “Diablo. Wyścig o wszystko”.

W tej rozpędzonej produkcji, oprócz szybkich i imponujących samochodów zobaczymy także wyrazistych i interesujących bohaterów. Jest wśród nich grany przez Tomasza Włosoka Kuba, który kocha nie tylko szybką i niebezpieczną jazdę, ale także rodzinę, dla której jest w stanie zaryzykować nawet własne życie. Oprócz niego w produkcji zagrało także wiele ciekawych kobiecych postaci, m.in. Karolina Szymczak, która wciela się w Ewę, pozornie silną dziewczynę, która tak naprawdę jest bardzo wrażliwą osobą.

▸ Przeczytaj również: Pech to nie grzech muzyka z filmu

Co roku w Polsce odbywa się ponad tysiąc nielegalnych wyścigów. Ale tylko nieliczni mają dostęp do tych o najwyższą stawkę.

“Diablo. Wyścig o wszystko” to pierwsza polska produkcja, która przybliża ten świat.

To zatankowana do pełna adrenaliną i ogłuszająca rykiem silników opowieść o młodym chłopaku, który trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych. Świata, gdzie każda zła decyzja może być tą ostatnią. 

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł Diablo i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. 

W wysokooktanowej obsadzie znaleźli się m.in.:

Tomasz Włosok, Karolina Szymczak, Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Agnieszka Włodarczyk oraz Aleksy Komorowski. W filmie wystąpili także m.in.: Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk – nagradzana uczestniczka międzynarodowych wyścigów samochodowych, Marcin „Różal” Różalski – utytułowany zawodnik KSW, mistrz wagi ciężkiej z 2017 roku, a także niezwykłej postury trener personalny Wojciech Bocianowski.

Reżyserem filmu jest Michał Otłowski – twórca nagrodzonego na festiwalu filmowym w Gdyni „Jezioraka” oraz serialu „Diagnoza”. Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello jeździ na nartach (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata gwiazd? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie