Miley Cyrus w ciąży? Kiedy zostanie szczęśliwą mamą?! (ZDJĘCIE)

Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaskoczyli wszystkim swoim tajemniczym ślubem
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone

Miley Cyrus całkiem niedawno wyszła za mąż. Gwiazda zaskoczyła tym faktem swoich fanów na całym świecie. Czy tajemniczy ślub oznacza, że Miley spodziewa się dziecka?!

Miley Cyrus (26 l.) i Liam Hemsworth (28 l.) pobrali się dokładnie 23 grudnia 2018 roku. Para poinformowała o tajemniczym ślubie dopiero po świętach Bożego Narodzenia.

Miley opublikowała ma swoim Twitterze najpierw czarno-białe fotografie w sukni ślubnej, z których jedna została podpisana… “10 lat później”. Potem podzieliła się nagraniem, na którym w tejże sukni ślubnej tańczy do “Uptown Funk” Marka Ronsona

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande powiększyła sobie piersi?! Zobaczcie to zdjęcie!

Miley Cyrus jest w ciąży?

Choć para spotykała się od dawna, ślub był zorganizowany bardzo szybko i skromnie. Przypomnijmy, oboje poznali się w 2009 roku. Wszystko zaczęło się na planie filmu “Ostatnia piosenka” Nicholasa Sparksa.

Wesele odbyło się w domu piosenkarki w Nashville. Na ceremonię ślubną zostali zaproszeni tylko rodzice i najbliżsi znajomi pary. Wszystko do samego końca było utrzymane w tajemnicy.

Czy to oznacza, że szybki ślub był powodem ciąży piosenkarki? Fani przypuszczają że tak, a dowodem na to być rzekomo widoczny już lekko zaokrąglony brzuch.

Wokalistka zaczęła nosić luźne koszule, co widać na poniższym zdjęciu. Ale czy rzeczywiście na tym zdjęciu widać, że Miley Cyrus jest w ciąży?

▸ Przeczytaj również: Na Wspólnej: Wpadka w serialu! Internauci zauważyli dziwne…

https://twitter.com/hannahmfarrell/status/1083572601342038016

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!