Marina Łuczenko w piosence „Dziwny jest ten świat”. Fani poruszeni! (WIDEO)

Marina Łuczenko nagrała cover „Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone

Marina Łuczenko nagrała cover „Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena. Zobaczcie nagranie wideo na MUZOTAKT.pl

Marina Łuczenko (29 l.) coverem “Dziwny jest ten świat” reaguje na ostatnie tragiczne wydarzenia w Polsce. To też reakcja na apel Dody w sprawie wspólnego koncertu polskich artystów. Fani są bardzo poruszeni.

▸ Przeczytaj również: Cardi B i City Girls urządzają zawody w…

Marina Łuczenko przeciw nienawiści

Piosenkarka wraca do tej piosenki po 20 latach. To reakcja na tragiczną śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

“Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju dają nam wszystkim wiele do zastanowienia, dokąd zmierza nasz świat…” – napisała Marina Łuczenko na swoim Instagramie.

To także odpowiedź na apel Dody! Przypomnijmy, że Dorota Rabczewska we wtorek zaapelowała do polskich artystów, by wspólnie zorganizować koncert pod hasłem “Artyści przeciw nienawiści”.

“Cieszę się, że Doda Wpadła na pomysł byśmy naszą muzyką pojednali naszych fanów, słuchaczy, odbiorców i wszystkich , którzy mają w swoim sercu nienawiść. Jestem całym sercem za akcją i wierzę, że razem możemy wiele zmienić… ✊❤️🎵
(…)
Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
I mocno wierzę w to, że ten Świat
Nie zginie nigdy dzięki nim
Nadszedł już czas
Najwyższy czas nienawiść zniszczyć w sobie” – dodała gwiazda.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem wykonu Mariny. Bardzo chwalą jej wokal i interesującą interpretację ponadczasowego utworu “Dziwny jest ten świat”.

“Słucham tego już setny raz! PETARDA!”, “❤️wow❤️kawal dobrego głosu ‼️‼️‼️”, “Pieeeeknie! Łzy same do oczu napływają!” – czytamy w komentarzach.

A jak Wam się podoba?!

▸ Przeczytaj również: Chance the Rapper nowym członkiem Backstreet Boys. Fani…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!