Eros Ramazzotti i Lusi Fonsi w duecie! Będzie hit?

Do nowego singla powstał teledysk, który nakręcono w Miami.

Eros Ramazzotti i Lusi Fonsi nagrali wspólnie kawałek
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone

Eros Ramazzotti prezentuje nowy singiel z autorem wielkiego hitu “Despacito”, Luisem Fonsi. Wspólny utwór artystów nosi tytuł “Per Le Strade Una Canzone” (w wersji hiszpańskiej “Por Las Calles Las Canciones”).

Eros Ramazzotti i Luis Fonsi nagrali wspólnie kawałek “Per Le Strade Una Canzone”. Utwór pochodzi z najnowszego albumu Erosa Ramazzottiego, “Vita ce n’è”. Płyta ma już status platyny we Włoszech.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello pracuje z Markiem Ronsonem

– Luis to niezwykle utalentowany artysta i prawdziwy przyjaciel – mówi Eros Ramazzotti.

– Mieliśmy mnóstwo frajdy w Miami podczas zdjęć do teledysku. Sądzę, że zobaczycie to, oglądając klip. Muzyka to najwspanialsza rzecz, więc powinniśmy ją celebrować.

– “Per Le Strade Una Canzone” wprawi wszystkich w dobry nastrój – dodaje Luis Fonsi. – To piosenka o muzyce, spotykaniu się z ludźmi, celebrowaniu miłości oraz innych pozytywnych emocji. Uważamy wspólnie z Erosem, że muzyka to najlepsze medium do tego typu przekazów. Nasza współpraca ułożyła się znakomicie.

W teledysku “Per Le Strade Una Canzone” pojawia się ta sama para, która zagrała w klipie do “Vita ce n’è”. Jaki jest dalszy ciąg ich historii? 

20 października 2019 Eros Ramazzotti zaprezentuje się na żywo w Polsce – artysta wystąpi na Torwarze. Luis Fonsi szykuje się natomiast do wydania nowego albumu. Premiera krążka “Vida” zaplanowana jest na 1 lutego.

▸ Przeczytaj również: Taco Hemingway ma niespodziankę dla fanów

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie