Marina Łuczenko w utworze Shallow z filmu Narodziny Gwiazdy! Fani zachwyceni

Brzmi lepiej od oryginału?!

Marina powraca z nowym singlem (posłuchaj utworu
fot. Instagram / Marina © Wszelkie prawa zastrzeżone

Marina Łuczenko zaśpiewała przepięknie cover “Shallow” z filmu Narodziny gwiazdy. Jej fani są zachwyceni! Posłuchajcie sami.

Marina Łuczenko (29 l.) po raz kolejny udowadnia, że ma ogromny talent wokalny.

Całkiem niedawno podzieliła się poruszającą wersją piosenki “Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena czy coverem Ariany Grande pt. “thank u, next”.

Teraz gwiazda opublikowała piosenkę z filmu Narodziny Gwiazdy, którą oryginalnie wykonuje Lady Gaga wraz z Bradleyem Cooperem.

▸ Przeczytaj również: Lou Doillon odsłania więcej niż kiedykolwiek!

Marina Łuczenko śpiewa piosenkę Shallow

Żona Wojciecha Szczęsnego ponownie zauroczyła swoich fanów.
Nominowany do Oscara wielki hit z filmu Narodziny gwiazdy wyszedł jej fenomenalnie.

“Wracam z nową energią i zakwasami hehe. Nagraliśmy ten numer a’capella w naszym domku na obozie pomiędzy treningami. Mam nadzieję, że spodoba się tym, którzy zachęcali mnie bym nagrała ten numer” – wyznała Marina.

Piosenkarka przebywała na obozie sportowym, który zorganizowała Anna Lewandowska. Za namową innych uczestniczek obozu nagrała piosenkę “Shallow”. Internauci są zachwyceni.

“Mam ciarki i fragment z filmu od razu przed oczami…pięknie!” – pisze jedna z fanek.

“Wciąż słyszę tę piosenkę , wciąż słyszę Twój wyjątkowy głos !!!!!! Przepięknie!!!”, “Najlepsza wersja tej piosenki jaką słyszałam”, “Talentu nie da się oszukać A Ty go ewidentnie masz .. piosenka która śpiewasz acapella udowodnia kolejny raz że masz talent bez względu na nazwisko męża. .. jesteś kolejnym przykładem że nie żyjesz w cieniu sławy męża Ale masz swoje pasje swoją pracę swoje ambicje” – czytamy w komentarzach!

A Wam jak się podoba?

▸ Przeczytaj również: NAGA Kendall Jenner! Zobacz seksowną sesję (ZDJĘCIA)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!