Yungblud całuje Halsey! (WIDEO)

Za teledysk odpowiada Colin Tilley.

Yungblud, Halsey oraz Travis Baker połączyli siły w kawałku zatytułowanym
fot. Youtube

Yungblud, Halsey oraz Travis Baker zaprezentowali teledysk do piosenki “11 Minutes”. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Yungblud, Halsey oraz Travis Baker połączyli siły w kawałku zatytułowanym “11 Minutes”.

– Piosenka to historia perfekcyjnej tragedii, która odzwierciedla obraz współczesnej miłości w naszym społeczeństwie. Jesteśmy tak skoncentrowani na tym, co będzie dalej, że nie potrafimy spojrzeć na to, co mamy przed oczami – wyjaśnia Yungblud.

– Nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele posiadamy, dopóki ktoś nam tego nie odbierze. Praca z Halsey i Travisem to spełnienie marzeń. Każdy z nas jest rockowym dzieciakiem. Dorastaliśmy przy takiej muzyce. Spotkaliśmy się w studiu i postanowiliśmy dodać nowoczesnego sznytu do inspiracji sprzed lat.

▸ Przeczytaj również: Lil Xan zostanie ojcem! Matką nie jest Noah…

Za produkcję “11 Minutes” odpowiadają Matt Schwartz (Cold War Kids, Kylie Minogue), Zakk Cervini (Good Charlotte, Mayday Parade) i Chris Greatti (Grimes, Black Veil Brides).

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes, Kendall Jenner i A$AP Rocky rozebrani do…

Najnowszy singiel Halsey – “Without Me” – doskonale radzi sobie na listach przebojów.

Trafił na szczyt zestawienia Billboard’s Hot 100, a w Stanach dwukrotnie pokrył się platyną. Travis Baker, znany dzięki występom z blink-182, Transplants czy +44, jak również solowej twórczości, trafił na listę najlepszych perkusistów wszech czasów przygotowaną przez dziennikarzy “Rolling Stone”.

Poprzedni singiel Yungbluda to “Loner”, hit dla outsiderów, który zdobył już ponad 90 milionów streamów w serwisach cyfrowych.

Yungblud, który naprawdę nazywa się Dominic Harrison, gra na gitarze, basie, pianinie oraz perkusji. Po raz pierwszy sięgnął po gitarę jako dwulatek, a w wieku 10 lat pisał autorskie piosenki. W 2018 roku ukazał się jego debiutancki album “21st Century Liability”. 

Yungblud zagra 5 listopada w klubie Proxima.

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie