Ariana Grande przerabia Minnie Riperton. “Lovin’ You” usłyszymy w Krakowie?!

Ariana Grande
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande przygotowała cover przeboju Minnie Riperton “Lovin’ You”. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Ariana Grande prezentuje kultowy cover zatytułowany “Lovin’ You”. To kompozycja z repertuaru Minnie Riperton z 1975 roku. Wokalistka napisała piosenkę dla swojej córki Mai Rudoplh, która wtedy jeszcze nie była znaną aktorką, bo miała 3 lata.

▸ Przeczytaj również: Lil Xan zostanie ojcem! Matką nie jest Noah…

Piosenkarka swoją wersję przygotowała przy okazji prób związanych z trasą Sweetener World Tour, która rozpoczyna się 18 marca w Albany, w stanie Nowy Jork.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Jej czwarty album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Płyta “Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku. 

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes, Kendall Jenner i A$AP Rocky rozebrani do…

Ariana Grande wystąpi w Tauron Arena Kraków 9 września 2019 roku.

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!