Selena Gomez powraca! O czym jest I Can’t Get Enough?

Selena Gomez i J Balvin I Can't Get Enough
fot. instagram.com/jbalvin/

Selena Gomez wraca do muzyki! Fani są mile zaskoczeni, dziś w sieci pojawił się nowy kawałek gwiazdy z udziałem Benny Blanco, Tainy i J Balvina. Możecie go posłuchać już teraz na MUZOTAKT.pl

Selena Gomez potrafi zaskoczyć! Tak się stało dziś, gdy w sieci pojawił się nowy hit “I Can’t Get Enough”. 26-letnia gwiazda muzyki pop zaprezentowała swój pierwszy singiel, od kiedy zakończyła leczenie w grudniu 2018 r.

“I Can not Get Enough” to niczym hymn taneczny, w którym gościnnie występuje także J Balvin. Przypomnijmy, że Kolumbijczyk zapowiedział, że piosenka będzie “międzynarodowym hitem”. Czy tak się stanie?! Posłuchajcie sami kawałka na MUZOTAKT.pl

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran na ślubie z Andreą Bocellim. Zobacz UROCZE…

O czym jest nowa piosenka Seleny Gomez?

Gomez w refrenie śpiewa, że nie ma dość: ” ‘Cause I can’t get enough / Yeah, I can’t get enough / Yeah, I can’t get enough for your love, give me some more, love it / I can’t get enough, yeah / ‘Cause I can’t get enough.”

Fani zastanawiają się, czy Selena Gomez przygotowuje się do wydania nowej płyty, szczególnie po tym, jak została zauważona, wychodząc ze studia muzycznego w Los Angeles we wtorek wieczorem. Fani z niecierpliwością czekają na nową płytę piosenkarki. Jej ostatni krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku. Z albumu pochodzą hity “Good for You”, “Same Old Love” i “Hands to Myself”.

Autorami utworu zatytułowanego “I Can’t Get Enough”, który premierę ma dzisiaj są Benny Blanco i Tainy. Sel śpiewa po angielsku, zaś Balvin po hiszpańsku.

Jak Wam się podoba kawałek?!

▸ Przeczytaj również: Taniec z Gwiazdami 2019 – uczestnicy. Oto wszystkie pary!…

Selena Gomez piosenka “I Can’t Get Enough”

Warto dodać, że J Balvin zagra w tym roku na Open’er Festival. To pochodzący z Medelin reggaetonowy wokalista. Na koncie ma współpracę z Pitbullem czy Pharrellem Williamsem. Szkoda, że w Polsce nie zobaczymy go w duecie z Seleną Gomez!

Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie