Ariana Grande w Krakowie: Kto zagra jeszcze na scenie? Znamy support

Ariana Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande za kilka miesięcy po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Gościem specjalnym podczas krakowskiego koncertu Ariany Grande będzie Ella Mai. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Ariana Grande od dłuższego czasu zapowiada, że jej czwarta światowa trasa koncertowa będzie wyjątkowa. Sweetener World Tour rozpocznie się już za kilka dni. 18 marca amerykańska piosenkarka da pierwszy koncert w Albany, w Nowym Jorku. Wokalistka podczas turnee będzie promować dwa ostatnie albumy: Sweetener z 2018 roku oraz Thank U, Next, który ukazał się 8 lutego br. Na koncertach nie zabraknie oczywiście największych hitów z poprzednich krążków.

Trasa obejmie blisko 80 koncertów na terenie Ameryki Północnej, Kanady i Europy. Zza oceanem jako support na scenie usłyszymy Normani Kordei, była członkini amerykańskiego girlsbandu Fifth Harmony, która niedawno rozpoczęła solową karierę.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w piekielnie seksownej sesji bielizny Savage x Fenty…

Ella Mai zagra w Krakowie z Arianą Grande

Ella Mai to pochodząca z Londynu 23-letnia piosenkarka R&B oraz autorka tekstów. Jej styl określany jest jako klasyczne R&B lat 90. Przełom w karierze przyniosła jej współpraca z producentem DJ Mustardem. Zyskała rozgłos za sprawą singla “Boo’d Up”, który w USA ma już status potrójnej platyny. Kawałek pobił rekord w obecności na szczycie zestawienia Billboard R&B/Hip-hop Airplay w kobiecej kategorii. W 2019 “Boo’d Up” zdobyła Grammy w kategorii piosenka R&B.

Dziś Brytyjka ma w dorobku trzy studyjne mini-albumy i jeden długogrający krążek, zatytułowany “Ella Mai”.

Ariana Grande wystąpi w Tauron Arena Kraków 9 września 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Artyści przeciw nienawiści ONLINE: Zobacz wyjątkowy koncert z łódzkiej Atlas Areny (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie