Quebonafide wystąpi na Orange Warsaw Festival 2019

Na festiwalu wystąpią także Cardi B, Marshmello, The Raconteurs, Solange i Troye Sivan.

Zobacz kulisy trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide on tour
fot. Wojtek Koziara © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do line-upu tegorocznego festiwalu Orange Warsaw Festival 2019 dołączają The Raconteurs oraz Quebonafide. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Quebonafide wystąpi na jedynym festiwalu w tym roku – Orange Warsaw Festival 2019. Popularny raper pochodzi z Ciechanowa. Jest założycielem wytwórni płytowej QueQuality, ze świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy połączył już na “Ezoteryce” – debiutanckim albumie, który pokrył się złotem w pre-orderze, a po kilku miesiącach osiągnął status platynowej płyty.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w piekielnie seksownej sesji bielizny Savage x Fenty…

Po wydaniu ‘Ezoteryki’ Quebonafide wraz z ekipą zagrali blisko 200 koncertów w Polsce i za granicą. Widowiskowe i energetyczne show to do dziś wizytówka rapera.

Inspiracją do kolejnych nagrań stały się dalekie podróże, m.in. do Japonii, RPA, Meksyku, Tajlandii, Islandii, USA czy Australii. Efektem przemyśleń i podróżniczych doświadczeń jest album “Egzotyka” (2017), który jeszcze przed premierą osiągnął status platynowej płyty. W ostatnim okresie prac nad “Egzotyką” Quebonafide przygotował dwa projekty w formie EP, oraz DVD ze wszystkimi teledyskami do płyty, jako podziękowanie i prezent dla fanów zamawiających album w pre-orderze. ‘Egzotyka’ została najlepiej sprzedającym się polskim albumem w 2017 roku według oficjalnej listy sprzedaży OliS.

W kwietniu 2018 roku Quebonafide, razem z Taco Hemingwayem, jako duet Taconafide, wydali album “Soma 0,5 mg”. Projekt został zwieńczony trasą koncertową obejmującą 7 największych miast Polski. Wydarzenia muzyczne były bezprecedensowe w swojej skali. Album w ciągu kilku tygodniu pokrył się potrójną platyną.

Orange Warsaw Festival 2019

Cena karnetu Early Bird to 389 zł, a z rabatem dla klientów Orange 331 zł. Od 13 lutego dostępne są specjalne pakiety łączone karnetów na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange w cenie 945 zł dla klientów Orange.

▸ Przeczytaj również: Artyści przeciw nienawiści ONLINE: Zobacz wyjątkowy koncert z łódzkiej Atlas Areny (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie