Bombs Away z nową wersją wielkiego hitu lat 90. – posłuchaj „You Gotta Be”

Po niezwykle udanym 2018 roku, australijska grupa Bombs Away po raz kolejny pokazuje, że wie, jak stworzyć hit. Posłuchajcie „You Gotta Be”, w którym gościnnie pojawia się Reigan. Utwór jest nową wersją wielkiego popowego przeboju z lat 90. w wykonaniu Des’ree.

Jak opowiada duet Bombs Away: – Praca z naturalnym talentem, jakim jest Reigan, była niewątpliwym błogosławieństwem. Z miejsca zaśpiewała świetnie, dzięki czemu mogliśmy skupić się na produkcji, stworzeniu przestrzeni, która pozwoliła tej pięknej piosence prawdziwie zabłyszczeć.

Już na początku pracy wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z wyjątkowym utworem, a pod koniec byliśmy już przekonani na sto procent!

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Bombs Away ma w dorobku współpracę z takimi artystami jak Pitbull, Krafty Kuts, The Potbelleez czy Luciana.

Reigan zyskała rozgłos w rodzimej Australii za sprawą udziału w „X Factorze”. Udzielała się także w grupie Scarlett Belle.

Do największych przebojów Bombs Away należą takie kawałki jak „Big Booty Bitches”, „Party Bass” i „Super Soker”. Debiutancki album duetu – „Fragments” – ukazał się w 2018 roku. Na krążku znalazły się takie utwory jak „Like You” ft. Elle Vee czy „Let You Down” ft. Sunset City.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i 2 Chainz rządzą światem. Tak seksownej…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie