Hooverphonic na trzech koncertach w Polsce (DATY, MIEJSCA, BILETY)

Zespół Hooverphonic powstał w 1995 roku z inicjatywy Alexa Calliera i Raymonda Geertsa
fot Carl Rottiers

Hooverphonic to belgijska ikona trip hopu. W swojej ponad dwudziestoletniej karierze wydali 10 studyjnych albumów, na których odważnie sięgali po elementy ambientowe, popowe i orkiestrowe. Autorzy takich hitów, jak „Mad About You”, „2 Wicky”, czy „Eden” wystąpią we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

Zespół Hooverphonic powstał w 1995 roku z inicjatywy Alexa Calliera i Raymonda Geertsa, którzy do dzisiaj odpowiadają za brzmienie grupy. Zasłynęli z oryginalnego podejścia do komponowania, nadając swojej muzyce ponadczasowe i eleganckie wykończenie.

Ich wielogatunkowa mozaika jest przykładem na to, że nikt inny tak spójnie nie łączy żywych instrumentów, elektronicznych syntezatorów i kobiecej zmysłowości.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Belgowie zaprezentują polskiej publiczności swój najnowszy album pt. „Looking for Stars” i największe hity.

Wokalistka, Luka Cruysberghs, z niespotykaną lekkością porusza się między przebojowym popem i eterycznymi, downtempowymi melodiami. Z jednej strony „Looking for Stars” sięga po vintage utworami „Romantic”, „Lethal Skies”, „On and On”, z drugiej dostarcza nieoczywistych, intrygujących piosenek w stylu „Paranoid Affair” i „Uptight”.

Zespół słynie z zachwycających występów na żywo, o czym polscy fani będą mogli się przekonać już niedługo. Hooverphonic przyjedzie jesienią, by zagrać trzy koncerty, 5.10 we wrocławskim Centrum Koncertowym A2, 6.10 w warszawskiej Progresji i 7.10 w krakowskim Kwadracie. Poza utworami z ostatniej płyty zespołu, „Looking For Stars”, podczas występu nie zabraknie ich najpopularniejszych kawałków.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i 2 Chainz rządzą światem. Tak seksownej…

Szczegóły koncertów:
Data: 5.10.2019
Miejsce: A2, Wrocław 

Data: 6.10.2019
Miejsce: Progresja, Warszawa

​Data: 7.10.2019
Miejsce: Kwadrat, Kraków

Bilety dostępne są w sprzedaży na fource.pl, goout.pl, eventim.pl, biletomat.pl, ticketmaster.pl, Going.pl i w sklepach sieci Empik.

Zobacz klip Romantic:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie