Oto tajemnicza Penelope grupy Parcels (WIDEO)

Piątka muzyków pochodzących z Australii i mieszkających w Berlinie już w najbliższy weekend zadebiutuje na słynnym festiwalu Coachella.

Oto tajemnicza Penelope grupy Parcels (WIDEO)
fot. materiały prasowe

Grupa Parcels opublikowała teledysk do kawałka “Tape” z debiutanckiego albumu. Klip do “Tape” powstał w Chicago, a za reżyserię odpowiada reżyserka stale współpracująca z zespołem, Carmen Crommelin. 

W teledysku możemy także odkryć, kim jest tajemnicza Penelope, która pojawiała się w kampanii albumu Parcels.

Klip do “Tape” powstał w trakcie trasy koncertowej zespołu w Stanach, a konkretnie podczas koncertu w Lincoln Hall w Chicago.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

– W wideo chcieliśmy zawrzeć energię, którą czujemy na koncertach – napisali muzycy.

– To zupełnie inne uczucia niż to, co można wychwycić na płycie. Całość powstała w jednym ujęciu, ze spontanicznym scenariuszem, z prawdziwymi fanami na prawdziwym występie. Weszliśmy na scenę już na bisy i powiedzieliśmy publiczności, że chcemy uchwycić kamerami coś wyjątkowego. Z nerwów ściskało nam żołądki, ale tłum zareagował fantastycznie. Dziękujemy wszystkim, którzy tam wtedy byli i tak nam pomogli.

W muzyce Parcels można usłyszeć rozmaite inspiracje, od The Beach Boys, przez Chic, do Steely Dana i Daft Punk.

Formacja współpracowała zresztą z francuskim duetem. Zespół samodzielnie napisał i wyprodukował wszystkie utwory na debiutanckim albumie “Parcels”. Wydawnictwo przekroczyło już 75 milionów streamów na całym świecie, a teledyski obejrzano ponad 8 milionów razy. 

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie