Bullet For My Valentine wracają do Polski! Koncert jeszcze w tym roku

Bullet For My Valentine zagrała dziś w warszawskiej Progresji
fot. materiały prasowe

Bullet For My Valentine zagrała dziś w warszawskiej Progresji. Kapela wróci do Polski, by latem zagrać w Krakowie i Wrocławiu. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Bullet For My Valentine powrócą do naszego kraju, by zagrać 5 sierpnia 2019 we wrocławskim Centrum koncertowe A2 oraz 6 sierpnia 2019 w krakowskim klubie Kwadrat.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Grupa ma na koncie sześć albumów studyjnych i są uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii. Zespół został założony w 1998 roku i początkowo występował i tworzył pod nazwą Jeff Killed John.

Po podpisaniu kontraktu z jedną z największych wytwórni, w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany “Poison”, a jego następca “Scream Aim Fire” ukazał się w 2008 roku. Kolejne pełnowymiarowe albumy “Fever”, “Temper Temper”, “Venom” czy wydany w 2018 roku “Gravity” tylko umocniły pozycję zespołu na rynku. 

Sprzedali miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a magazyn Kerrang! mianował ich najlepszym brytyjskim zespołem trzy lata z rzędu! Mają na koncie również nagrodę za najlepszy singiel, najlepszy zespół na żywo czy najlepszy debiut.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie