Organek i jego czarno-biała “Niemiłość” (WIDEO)

Teledysk do utworu został zrealizowany przez Bartosza Konopkę w województwie kujawsko–pomorskim.

Organek - koncert w Łodzi
fot. Mateusz Jacak Wszelkie Prawa Zastrzeżone © MUZOTAKT.pl 2016

Zespół Organek prezentuje teledysk do utworu “Niemiłość”, który pochodzi z platynowej reedycji albumu “Czarna Madonna”.

– Przedstawiamy Wam teledysk do piosenki “Niemiłość” – mówi Tomasz Organek.

– Chcieliśmy raz jeszcze w prosty sposób przypomnieć nam wszystkim, że niezależnie od tego czym się zajmujemy, kim jesteśmy, w co wierzymy i na kogo głosujemy, wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Ludźmi, którzy potrzebują szacunku, zrozumienia i miłości. Wsparcia i dialogu. I o to do Was tym obrazem apelujemy. Dziękuję całej ekipie filmowej, pod przywództwem Bartka Konopki, za piękne przeżycia na planie filmowym, zaangażowanie oraz wrażliwość. 

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w nieziemskiej sesji zdjęciowej! Podsumowanie trasy (FOTO)

“Czarna Madonna” ukazała się w formie dwupłytowego albumu i zawiera dodatkowo pięć utworów. Dwie spośród tych kompozycji to utwory do tekstów Edwarda Stachury: “Jestem niczyj” oraz “Wędrówką życie jest człowieka”. Innym znanym publiczności nagraniem jest “Ta nasza młodość” (autorstwa Zygmunta Koniecznego i Tadeusza Śliwiaka). Każdy z tych utworów został stworzony na specjalną okazję we wczesnym etapie działalności zespołu Ørganek. Utwory stały się istotną częścią repertuaru koncertowego. Nadszedł czas, aby piosenki wzbogaciły również repertuar wydawniczy. Dodatkowo na płycie znalazły się dwie zupełnie premierowe kompozycje zespołu.

Album “Czarna Madonna” ukazał się oryginalnie 4 listopada 2016.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie