Billie Eilish i Justin Bieber spotkali się na Coachella 2019! (FOTO)

Billie Eilish i Justin Bieber spotkali się!
fot. Twitter / @BillieEilishPH

Billie Eilish w końcu spotkała Justina Biebera, którego jest wielką fanką. Justin Bieber mocno przytulił młodą piosenkarkę. Zobaczcie poniżej wideo na MUZOTAKT.pl

Kilka godzin po tym jak Justin Bieber napisał na Twitterze że “jest dumny z debiutu Billie Eilish na Coachelli” doszło do emocjonalnego spotkania artystów. Zobaczcie sami poniżej.

Jak tylko Billie Eilish zaczęła pojawiać się w mediach opowiadała często o uwielbieniu dla Justina Biebera.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Debiutancka płyta Billie Eilish “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” trafiła na pierwszą pozycję listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

Podczas pierwszego weekendu płyta sprzedała się w nakładzie 48 tysięcy. Mając 17 lat, trzy miesiące i 18 dni Billie Eilish jest młodsza o dwa miesiące i 10 dni od Joss Stone, która znalazła się na szczycie w 2004 roku z albumem “Mind, Body & Soul”.

Na albumie “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” znalazło się 14 kompozycji, w tym znane już “Wish You Were Gay”, “When the Party’s Over” oraz “Bury a Friend”. Wszystkie piosenki na płycie zostały napisane przez Billie Eilish oraz jej brata Finneasa O’Connella.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu.

Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku. Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie