MUZOTAKTTeledyskiVarius Manx & Kasia Stankiewicz: Nowy teledysk „Śliwkowy deszcz”

Varius Manx & Kasia Stankiewicz: Nowy teledysk „Śliwkowy deszcz”
V

"Śliwkowy deszcz" pada na Kasię Stankiewicz!

REKLAMA
REKLAMA

Varius Manx & Kasia Stankiewicz opublikowali klip do utworu “Śliwkowy deszcz”. To kolejna muzyczna propozycja z płyty “Ent”.

Teledysk do utworu w reżyserii Olgi Czyżykiewicz z pewnością będzie nie lada zaskoczeniem dla wielu fanów zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

REKLAMA

– Jak powstawała kompozycja “Śliwkowy deszcz”, mieliśmy w kraju śliwkowy urodzaj, a zatem do przetworów – komentuje przewrotnie Robert Janson.

– To lekki, melodyjny, z przekazem miłości w tekście utwór, który skradł serca wielu słuchaczom. “Śliwkowy deszcz” jest piosenką o takim miłym stanie ciała i świadomości, kiedy zostawiając obok na chwilę śmieci rzeczywistości, możesz patrzeć w słońce, a ono nie razi.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande zaatakowana w Wielkanoc na Coachella! (WIDEO)

Powrót Kasi Stankiewicz do zespołu Varius Manx był niewątpliwie zauważalnym momentem na polskim rynku muzycznym. Jednym z efektów tego spektakularnego powrotu jest Album „Ent”. Premiera płyty miała miejsce 13.04.2018, krążek zawiera przepiękne kompozycje Roberta Jansona do tekstów autorstwa Kasi Stankiewicz. Singiel „Kot bez ogona” promujący wydawnictwo zdobył w styczniu tego roku status platynowej płyty, zaś trasa „Ent Tour” opisana została jako magiczne i baśniowe zjawisko muzyczne, jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenie, które wypełniało sale koncertowe po brzegi.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

Nowy teledysk to jedna z wielu niespodzianek jaką zespół przygotował z okazji tegorocznych obchodów 30–lecia Varius Manx. Kolejne odsłony już niebawem!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA