X Ambassadors: nowy singiel i szczegóły drugiego albumu

Krążek „Orion” trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 14 czerwca.

Zespół X Ambassadors udostępnił nowy singiel „Hey Child”, jak również ogłosił szczegóły drugiego albumu.
fot. materiały prasowe

Zespół X Ambassadors udostępnił nowy singiel „Hey Child”, jak również ogłosił szczegóły drugiego albumu.

Już 6 maja zespół X Ambassadors w ramach promocji nowego materiału pojawi się na koncercie w Polsce.„Hey Child”, podobnie jak „Boom”, to bardzo przebojowy, marszowy kawałek. Słyszymy w nim nutę dzikiego zachodu oraz jak zwykle mocny wokal Sama Harrisa.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande zaatakowana w Wielkanoc na Coachella! (WIDEO)

„Orion” to następca wydanego w 2015 „VHS”, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów i mediów. Drugi album X Ambassadors to – według zapowiedzi samego zespołu – bardziej dojrzały songwriting. W utworach na płycie poruszony został m.in. temat relacji między braćmi – Samem i Caseyem. Produkcją drugiego albumu zajęli się sami muzycy we współpracy z Rickym Reedem (Maggie Rogers, Maroon 5).

Sam Harris niedawno wyprodukował i napisał trzy piosenki na debiutanckim albumie Lizzo (w tym tytułowe „Cuz I Love You”). Artysta jest również autorem oraz producentem ośmiu utworów z albumu „For The Throne – Music Inspired By The HBO Series Game of Thrones”.

X Ambassadors tworzą Sam Harris (wokal), Casey Harris (klawisze) oraz Adam Levin (perkusja). Aż pięć singli zespołu trafiło do zestawienia Billboard Hot 100. Premiera albumu „Orion” już 14 czerwca!

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie