Poznajcie „Cząstkę” Sanah – debiutancki singiel już dostępny

Prawie codziennie powstaje nowa piosenka, a w ciągu ostatnich sześciu miesięcy Sanah napisała ich prawdopodobnie ponad 180.

Sanah debiutuje z singlem zatytułowanym „Cząstka”. Możecie go posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl
fot. materiały prasowe

Sanah debiutuje z singlem zatytułowanym „Cząstka”. Możecie go posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Miesiąc temu pisaliśmy o wspaniałym duecie Sanah z Matt Duskiem. Ich wspólny singiel pt. „Rich In Love” rewelacyjnie został przyjęty przez fanów. Błyskawicznie uwiodła swoją magią Matta Duska, który zaprosił ją do muzycznej współpracy.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

“Coco Channel! Która powiedziała kiedyś: „Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. Drugie w kolejce są już bardzo, bardzo drogie”. Wspólne wykonanie z Sanah było ekscytujące, ona ma wspaniała energię i klasę!” – mówił Matt Dusk o współpracy z debiutującą piosenkarką.

Teraz przyszedł czas na jej pierwszy solowy singiel. Sanah pojawiła się nagle. Została zauważona w odmętach YouTube’a za sprawą niezwykle lirycznego demo o przekornym tytule „bez słów”.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Młoda artystka studiuje grę na skrzypcach na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W jej debiutanckim singlu zatytułowanym „Cząstka” bawi się głosem i słowem. Posłuchajcie utworu i koniecznie obserwujcie Sanah na Instagramie! Bo nie dość, że pięknie brzmi to czaruje zjawiskową oprawą wizualną. 

Posłuchaj singla Cząstka:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie