Tom DeLonge zapowiada powrót do Blink-182

blink-182
blink-182 fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Tom DeLonge wychwala swoja byłą kapelę za singel “Blame It On My Youth”. Czy faktycznie grupa Blink-182 powróci?!

Utwór zatytułowany “Blame It on My Youth” to opowieść o początkach kapeli blink-182. Piosenka pojawiła się dzień po tym jak kapela zapowiedziała wspólną trasę koncertową z Lil Wayne’em. Wcześniej Mark Hoppus zapowiadał ze nowy album będzie “bardziej mroczny i bardziej agresywny”. 

▸ Przeczytaj również: Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski śpiewają „Shallow”. Internauci w SZOKU!

Były wokalista kapeli Tom DeLonge pochwalił nową muzykę zespołu.

– Miło jest słyszeć ich ewolucję – mówi Tom DeLonge. – W tej chwili mam sporo obowiązków związanych z Angels & Airwaves, ale w przyszłości mam nadzieję jeszcze zrobić coś z chłopakami. 

Angels & Airwaves to rockowa formacja działająca od 2005 roku. Ich pierwsza płyta “We Don’t Need to Whisper” pokryła się złotem. Na koncie mają pięć albumów, z których ostatni to “The Dream Walker” z 2014 roku. 

Zespół blink-182 największe sukcesy odnosił na przełomie XX i XXI wieku za sprawą albumów “Enema Of The State” (1999) i “Take Off Your Pants And Jacket” (2001). Kapela sprzedała 35 milionów płyt na świecie. Od 2015 roku wokalistą jest Matt Skiba, który zastąpił Toma DeLonge’a. Ostatni longplay grupy, “California”, pochodzi z 2016 roku.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie