Ariana Grande: TVN Style wyemituje film “Życie po zamachu w Manchesterze”

Ariana Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszyscy pamiętają ten dzień, kiedy Ariana Grande wystąpiła w Manchesterze. Był 22 maja 2017 roku. Na koncercie amerykańskiej piosenkarki miał miejsce najgorszy atak terrorystyczny w Wielkiej Brytanii od 7/7 (7 lipca 2015). TVN Style pokaże dokument pt. “Życie po zamachu w Manchesterze”. Kiedy emisja?! Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Ariana Grande przeżyła koszmar dając koncert w Wielkiej Brytanii 22 maja 2017 roku. Do tragicznego zdarzenia doszło pod koniec koncertu. To były dwie duże eksplozję. Na widowni było ponad 20 tysięcy osób, w tym małe dzieci. Większość z fanów to młode dziewczyny, które cieszyły się i bawiły przy hitach gwiazdy. W wyniku ataku terrorystycznego 22 osoby poniosły śmierć, a ponad 250 osób zostało rannych. Wiele fanów do dziś nie może się otrząsnąć z tego wydarzenia.

▸ Przeczytaj również: Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski śpiewają „Shallow”. Internauci w SZOKU!

Ariana Grande zeszła ze sceny, światła się zapaliły i wszyscy zaczęli się zbierać do wyjścia.

Nagle usłyszeliśmy eksplozję i wtedy zaczęliśmy uciekać. Widziałam mnóstwo dzieci bez rodziców, wszystkie krzyczały, nikt nie potrafił im w tamtej chwili pomóc. W dokumencie “Życie po zamachu w Manchesterze” dochodzą do głosu głównie świadkowie tragicznego ataku terrorystycznego, które miało miejsce w Manchesterze 22 maja 2017 roku na koncercie Ariany Grande.

Parę miesięcy po ataku trzy kobiety postanowiły opowiedzieć o swoich doświadczeniach i o tym, jak to wydarzenie wpłynęło na ich zdrowie psychiczne.

Erin (11 l.) przeszła operację w wyniku wybuchu bomby. Była świadkiem wielu następstw i nie jest dziś w stanie żyć i mówić o tym, co zobaczyła. Nadal walczy z retrospekcjami i boi się wyjść z domu. Jej mama i siostra Caitlin (14 l.) próbują ją wspierać, ale czują się bezradni.

Dla Amelii (18 l.) był to pierwszy koncert, na którym była bez opiekunów. Była oddalona o około 2 metry od ataku terrorysty. Została bardzo mocno ranna w ataku, teraz jej mama stara się ja uchronić i nie spuścić z pola widzenia, jest przerażona, że może ją stracić.

Dla Louise (20 l.) życie zatrzymało się, gdy straciła swojego brata Martyna Hetta w ataku terrorystycznym na koncercie Grande. Zmieniła swoje plany wyjazdu na studia, ponieważ walczy i wspiera każdego dnia rodzinę.

“Moje serce, modlitwy i kondolencje są z ofiarami ataku w Manchesterze i ich bliskimi” – napisała po tragedii Ariana Grande.

“Życie po zamachu w Manchesterze” na TVN Style

Ten film daje unikalny wgląd w ich prywatny światy po tragedii, jakiej się nikt nie spodziewał. Jutro, tj 17 maja 2019 roku o godzinie 20:40 na kanale TVN Style zostanie wyemitowany dokument pt. “Życie po zamachu w Manchesterze”. Powtórka w niedzielę, tj. 19 maja 2019 roku o godzinie 23:30.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

Zobacz zapowiedź dokumentalnego filmu pt. Życie po zamachu w Manchesterze:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie