OneRepublic o cieniach i blaskach przyjaźni w „Rescue Me”

Autorami utworu są Ryan Tedder oraz Brent Kutzle, a za produkcję odpowiada Tyler Spry.

OneRepublic o cieniach i blaskach przyjaźni w „Rescue Me”
fot. Stewart Gerard

Nominowana do Grammy grupa OneRepublic prezentuje premierowy singiel „Rescue Me”.

To pierwsza nowa propozycja OneRepublic od czasu „Connection” z czerwca 2018. Do „Rescue Me” powstał teledysk w reżyserii Christiana Lamba z Black Dog Films.

Zdjęcia zrealizowano w Silverton w Oregonie. Lamb niedawno reżyserował trasę Formation Beyonce, jak również This Is America Childish Gambino. Gwiazdą klipu OneRepublic jest Cody Bingham, uczestnik dziecięcej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Koncertowa premiera singla odbędzie się w programie „The Ellen Show”. 

▸ Przeczytaj również: Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski śpiewają „Shallow”. Internauci w SZOKU!

OneRepublic powraca!

Ryan Tedder tak mówi o nowym singlu: – „Rescue Me” powstało bardzo szybko, w 10 minut albo mniej. To był strumień świadomości.

Powiedziałem Brentowi, naszemu basiście i wiolonczeliście z OneRepublic: „Chcę napisać piosenkę opartą na moim pomyśle sprzed kilku lat, nazywa się „Rescue Me”. On zaczął grać dość smutno brzmiący riff i wtedy z mojej głowy po prostu wydostał się refren. Dokładnie taki, jak w końcowej wersji. Koncept był taki: w każdej przyjaźni czasem dajesz i odbierasz, ale czasami musisz się zastanowić, czy otrzymasz tyle samo miłości, ile jej dajesz.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie