Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

Ariana Grande pokazała jaki ma prezent na Walentynki 2019
fot. screen YT © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande została podana do sądu za publikację zdjęć… siebie samej. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Kuriozalny pozew przygotowali prawnicy paparazzo Roberta Barbery, który twierdzi, że Ariana Grande użyła nielegalnie jego zdjęć na Twitterze i Instagramie.

Chodzi o fotografie Ariany Grande, na których niesie ona torebkę z tytułem swojej płyty “Sweetener”. Artystka wrzuciła zdjęcia na portale społecznościowe w ramach promocji albumu w sierpniu ubiegłego roku.

▸ Przeczytaj również: Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski śpiewają „Shallow”. Internauci w SZOKU!

Zdjęcia zniknęły już z kont Ariany Grande.

Można je zobaczyć pod tym adresem. Robert Barbera domaga się odszkodowania wysokości 25 tysięcy dolarów. 

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Jej czwarty album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Płyta “Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku.

Ariana Grande wystąpi w Tauron Arena Kraków 9 września 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!