Ariana Grande jako astronautka podczas wizyty w NASA

Ariana Grande jako astronautka podczas wizyty w NASA
fot. Ariana Grande / InstaStory Instagram

“To jeden mały krok dla kobiety i jeden ogromny skok dla rodu kobiet” – śpiewa Ariana Grande w piosence zatytułowanej „NASA”. Teraz mogła spełnić swoje marzenie i sama poczuć się jak prawdziwa astronautka.

Ariana Grande (25 l.) jest jedną z największych gwiazd muzyki pop na tej planecie. Bilety na jej koncerty rozchodzą się w kilka minut. Czy piosenkarka stara się pójść o krok dalej, przenosząc swoją muzykę do nowej międzygalaktycznej publiczności?

Po wyprzedanym koncercie w San Antonio w Teksasie, który miał miejsce 17 maja 2019 roku, Ariana Grande postanowiła odwiedzić Centrum Lotów Kosmicznych imienia Lyndona B. Johnsona. W sobotę, tj. 18 maja 2019 roku pojawiła się w siedzibie NASA w Houston.

▸ Przeczytaj również: Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski śpiewają „Shallow”. Internauci w SZOKU!

Ariana Grande w NASA!

Przed jej koncertem w Toyota Center 25-letnia gwiazda pop udokumentowała swoje doświadczenie w centrum kosmicznym, gdzie ubrała się w skafander kosmiczny jako astronautka. Podczas swojej wizyty Ariana Grande spotkała się z astronautami i innymi pracownikami, którzy pracują na co dzień w Centrum Lotów Kosmicznych w Stanach Zjednoczonych.

Gwiazda obejrzała i podpisała sprzęt kosmiczny NASA, a nawet przeprowadziła krótką rozmowę wideo z astronautami, którzy przebywają obecnie na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Artystka miała też możliwość jeździć pojazdem kosmicznym. „Jakiś łazik, który idzie w dobrym kierunku” – skomentowała szczęśliwą przejażdżkę.

Ariana Grande opisała swoją wizytę w NASA jako „najfajniejszy dzień” swojego życia, dodając: „Dziękuję za najfajniejszy dzień w moim życiu @ nasa”.

▸ Przeczytaj również: Eurowizja 2019: Madonna w ogniu krytyki po występie w Izraelu (WIDEO)

„Mój umysł wciąż przetwarza i pożera każdą sekundę tego, co się właśnie wydarzyło, ale nie mogę się doczekać, aby udostępnić więcej. Co za wyjątkowy dzień i doświadczenie. Dziękuję bardzo, więc bardzo za waszą hojność i za pokazanie moich przyjaciół dookoła”- kontynuowała w kolejnych nagraniach na InstaStory.

Fani mają nadzieję, że wkrótce Ariana Grande wróci do Centrum Lotów Kosmicznych, by nakręcić teledysk do piosenki pt. “NASA”. „Wyobraź sobie, że Ariana kręci teledysk NASA w siedzibie NASA LMAO” – komentuje jeden z fanów gwiazdy. Inny żartował, że zawsze może wyświadczyć przysługę i nakręcić wideo na Księżycu.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie