Ariana Grande wspomina “One Love Manchester”. Wzruszający wpis chwyta za serce!

Ariana Grande One Love Manchester
fot. screen Youtube

To już dwa lata minęło od tragedii, jaka wydarzyła się podczas koncertu amerykańskiej wokalistki w Manchesterze. W drugą rocznicę zamachu, Ariana Grande w wyjątkowy sposób uczciła pamięć ofiar z dnia 22 maja 2017 roku. Teraz piosenkarka wspomniała też o koncercie, jaki odbył się kilka tygodni po tragedii. Jej wpis chwyta mocno za serce!

Ariana Grande po dwunastu dniach od tragedii wróciła do Anglii i 4 czerwca 2017 roku wystąpiła na scenie razem z innymi artystami pod hasłem “One Love Manchester”. To był wyjątkowy koncert charytatywny! Celem imprezy nie tylko było oddać hołd ofiarom, ale także zebrać fundusze na pomoc poszkodowanym i ich rodzinom.

Na stadionie Old Trafford poza Arianą Grande pojawili się także Take That, do których dołączył Robbie WilliamsPharrell Williams, który zaśpiewał z Miley Cyrus piosenkę pt. “Happy”. Na scenie zobaczyliśmy również Little MixThe Black Eyed Peas czy Katy Perry. W koncercie One Love Manchester wzięli ponadto udział: ówczesny chłopak Grande – Mac MillerJustin Bieber, który zagrał na gitarze, a także zespół Coldplay czy Liam Gallagher.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

Ariana Grande wykazała się wielką siłą i determinacją. Jej koncert “One Love Manchester” zebrał 10 milionów funtów na pomoc rodzinom, którzy w wyniku ataku zostali poszkodowani.

“Ani ja, ani nikt inny nie sprawi, że ten ból zniknie. Jednak wyciągam do Was pomocną dłoń i ofiaruje wszystko, czego możecie potrzebować. Myślę o moich fanach, o was wszystkich non stop. To, jak zachowaliście się w tej trudnej chwili jest inspirujące i budujące. Współczucie, życzliwość, miłość, siła, które pokazaliście to całkowite przeciwieństwo haniebnych intencji, które stały za tym złym czynem z minionego poniedziałku” – wyznała Ariana Grande tuż przed koncertem One Love Manchester.

Ariana Grande wspomina wyjątkowy koncert ‘One Love Manchester’

Przypomnijmy, że wokalistka zniknęła na wiele miesięcy, by z dala od mediów uporać sobie z tamtą tragedią. Jak donoszą różne źródła, Ariana Grande nadal bardzo cierpi z powodu zamachu, jaki miał miejsce w Manchesterze. We wtorek, tj. 4 czerwca minęło dwa lata od tamtego występu.

Piosenkarka nie zapomniała o tych złych chwilach i jak wiele razy zaznaczyła, jest bardzo wdzięczna fanom, którzy okazali jej ogromne wsparcie. Warto dodać, że piosenkarka wiele miesięcy milczała, zanim doszła do siebie po zamachu. W tym czasie zostały odwołane wszelkie koncerty gwiazdy, między innymi dwa w Polsce. Rok później Ariana Grande tak naprawdę wróciła na scenę wydając album pt. Sweetener.

“Dwa lata temu. Dziękuję, że nauczyliście mnie, czym jest miłość. Moje serce jest na zawsze z Wami” – napisała na Instagramie Ariana Grande.

Pamiętacie koncert One Love Manchester?

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Ariana Grande podczas koncertu One Love Manchester
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie