Magda Wójcik z Big Brother przeszła operację płci?! Oleh zapytał wprost!

Magda Wójcik z Big Brother przeszła operację płci?! Oleh zapytał wprost!
fot. instagram.com/bigbrother.tvn7

Za tydzień wielki finał programu Big Brother 2019. Już wiadomo, że do finału wchodzi: Magda Wójcik, Bartłomiej Boruc, Radosław Palacz oraz Igor Jakubowski. Jedną z najbardziej charakterystycznych osób szóstej edycji Big Brothera jest bez wątpienia Magda. Jest też główną faworytką na zwycięzce reality show. Czy jej ostatnie wyznanie pomoże w głosowaniu i wygra program?! Przeczytajcie więcej na MUZOTAKT.pl

Magda Wójcik (30 l.) od samego początku programu Big Brother 2019 wzbudza wiele kontrowersji. Jest też bardzo lubianą i popularną uczestniczką wśród fanów programu. Na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 80 tysięcy Internautów. Jej styl bycia jak i ubiór czy niebywałe poczucie humoru sprawiły, że Magda stała się jedna z najbardziej charakterystycznych uczestników 6. edycji programu Big Brother.

I choć od dawna na jej temat krążyły różne plotki, zwłaszcza na temat operacji płci, co można było wiele razy przeczytać między innymi na facebookowych grupach skupiających fanów programu, to dopiero teraz Magda Wójcik zdradziła swoją największą tajemnicę.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

Magda z Big Brothera 2019 jest transseksualistką?!

Wielokrotnie byliśmy świadkami, jak sami uczestniczy programu debatowali, czy Magda jest faktycznie kobietą. W ostatnim z odcinków programu Big Brother atmosferę podkręcił pewien dialog pomiędzy Magdą a Olehiem.

Oleh zapytał: A jak byłaś chłopakiem, to jak miałaś na imię?
Magda: Michał – mówiłam Ci przecież...
Oleh: A od zawsze mówiłaś na przykład „mówiłam”, takie końcówki?
Magda : Tak, no...
Oleh: Czyli zawsze czułaś się kobietą?
Magda: No. Chociaż czasami nadal czuję się tutaj mężczyzną. Bywa, zależy od wszystkiego.
Oleh: A ile miałaś lat, jak zrobiłaś tę operację, Michale?
Magda: Teenage.

Widzowie są w szoku, co możemy przeczytać w komentarzach w mediach społecznościowych. To oczywiście tylko mały fragment szczerej rozmowy, którą mogliśmy zobaczyć online na platformie player.pl

Warto też wspomnieć, że Oleh bardzo dopytywał o koszt operacji i skąd faktycznie Magda Wójcik wzięła na to pieniądze. Niestety uczestniczka programu Big Brother nie chciała sprecyzować swojej odpowiedzi. Jedynie co wyznała, że operacja odbyła się około 15 lat temu i nie finansowali jej rodzice. Jak zapewniła w dalszej rozmowie, nie żałuje swojej decyzji!

Do końca też nie wiemy, czy rozmowa była zwykłym dialogiem, czy kolejnym zadaniem zleconym przez Wielkiego Brata, ponieważ w tym tygodniu uczestnicy programu Big Brother 2019 mieli za zadanie wkręcanie różnych historii innym współlokatorom.

Warto też wspomnieć, że jakiś czas temu mama Magdy pojawiła się w nocnej odsłonie “Big Brother Nocą” i pokazała zdjęcia córki z dzieciństwa, co miało rozwiać wszelkie wątpliwości telewidzów.

A Wy jak sądzicie?! Czy Magda z Big Brothera 2019 faktyczne przeszła operację płci?!

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Magda z Big Brothera 2019 na zdjęciu z Olehiem

Kim jest Magda Wójcik z Big Brother 2019?

To 30-letnia dziewczyna urodzona w Kielcach. W wieku 19 lat wyjechała na studia do Szkocji, gdzie została magistrem biotechnologii żywności. Jej tata jest lekarzem, a mama wykładowcą. Na co dzień Magda Wójcik mieszka w Wielkiej Brytanii, w Londynie.

“Pracuje w Londynie w ekskluzywnym butiku z butami, ale docelowo chciałaby mieć swoją kolekcję ubrań. Marzy o pokoju i miłości na świecie. Przyzwyczaiła się do życia za granicą i raczej nie planuje powrotu do Polski w najbliższym czasie. W Londynie czuje się dobrze, ponieważ jest on miastem tolerancyjnym” – czytamy w komunikacie programu Big Brother 2019.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!