Liam Gallagher przedstawia nowy singiel “Shockwave”

Utwór zapowiada nowy krążek "Why Me? Why Not."

Liam Gallagher
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Debiutancki solowy album Liama Gallaghera “As You Were” okazał się ogromnym sukcesem wśród fanów i krytyków. Zadebiutował na pierwszych miejscach list przebojów w Wielkiej Brytanii i szybko pokrył się tam platyną. Teraz Liam Gallagher powraca i ujawnia nowy singiel “Shockwave“, który zwiastuje drugi album “Why Me? Why Not.” Sprawdź więcej na MUZOTAKT.pl

Liam Gallagher nie zatrzymuje się nawet na chwilę, jest artystą, który nigdy nie spoczywa na laurach. Ma na swoim koncie wyprzedane plenerowe koncerty, nagrody od Q, NME i GQ, film dokumentalny As It Was, a teraz prezentuje nowe wydawnictwo.

Shockwave” to pierwszy przedsmak z jego nadchodzącego drugiego albumu “Why Me? Why Not.”

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

Jak tłumaczy Liam Gallagher:

„Nosi mnie…Nosi mnie, bo żyję, bo tworzę muzykę. To bardzo miłe uczucie powrócić z nową muzyką, bo to oznacza, że mogę wyjść do ludzi, zagrać fajne koncerty i trochę podokuczać. Bądźmy szczerzy, beze mnie jest nudno.”

“Shockwave” już od pierwszych sekund zwraca uwagę riffami przypominającymi twórczość The Who i T.Rex. Liam Gallagher pracował nad tekstem do nowego singla z dwoma kluczowymi współpracownikami, którzy stoją za albumem “As You Were”. To Andrew Wyatt, który zdobył Academy Award za Najlepszą Oryginalną Piosenkę jako współautor “Shallow” z filmu “Narodziny Gwiazdy” i wielokrotny zdobywca Grammy – Greg Kurstin, który jest również producentem utworu. Został on nagrany w Los Angeles i w RAK Studios w Londynie.

Więcej szczegółów dotyczących “Why Me? Why Not.” będzie dostępne wkrótce.
„To lepsza płyta niż As You Were” obiecuje Liam „A to o czymś świadczy, bo tamten album był epicki, czyż nie?”.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Shockwave / Liam Gallagher
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie