MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMadonna z mocnym manifestem w nowym teledysku

Madonna z mocnym manifestem w nowym teledysku
M

REKLAMA
REKLAMA

Madonna w teledysku do piosenki zatytułowanej „God Control” w zdecydowany sposób wypowiedziała się przeciwko atakom z użyciem broni. W ich wyniku co roku ginie kilkadziesiąt tysięcy Amerykanów. Zobaczcie klip poniżej na MUZOTAKT.pl

Madonna ma przesłanie do wszystkich: musimy się obudzić. Używając bardzo przejmujących obrazów, artystka nawołuje do działania w teledysku do najnowszego singla z płyty „Madame X” – „God Control”.

Klip rozpoczyna się ostrzeżeniem o drastycznych scenach. I rzeczywiście, są to ujęcia, które nie nadają się dla widzów o słabszych nerwach. W wideo obserwujemy masakrę w klubie, w wyniku której zastrzelona zostaje również artystka. 

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez uwodzi Timothée Chalameta (WIDEO)

W rozmowie z CNN Madonna powiedziała: – Zrozumcie, że tak to właśnie wygląda. Broń zabija. Kule przeszywają twoje ciało, powalają cię na ziemię i zabierają twoje życie. Wykrwawiasz się na śmierć. Tak to wygląda w rzeczywistości.

– Jako matka szóstki dzieci jestem przerażona, że każde publiczne zgromadzenie, miejsce kultu, szkoła mogą być celem – dodała Madonna.

Artystka na swoim Facebooku namawia do wspierania organizacji zajmujących się problemem.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes i Camila Cabello: Dodatkowe gorące sceny! (WIDEO)

God Control
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!  Nie chcesz przegapić żadnej plotki  czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA