MUZOTAKTNEWSYHotPlotaMetallica specjalnie dla dzieci

Metallica specjalnie dla dzieci
M

REKLAMA
REKLAMA

Metallica znów zaskakuje. Grupa właśnie przygotowała książkę dla dzieci pt. „The ABCs of Metallica”. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

„The ABCs of Metallica” to swego rodzaju elementarz. Tyle tylko, że historia literek A do Z opowiedziana jest wydarzeniami z przeszłości metalowej kapeli. Za ilustrację odpowiada Michael „Kaves” McLeer. Historia została napisana przez członków kapeli z pomocą Howiego Abramsa.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus w seksownym czerwonym lateksie. Nowy klip SZOKUJE!

REKLAMA

Zysk z książki zostanie wykorzystany przez stworzona przez Metallicę All Within My Hands Foundation.

„The ABCs of Metallica” ukaże się 29 listopada.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello i Shawn Mendes romansują w łóżku! “Ta scena powinna trafić na…”

21 sierpnia Metallica zagra w Warszawie na PGE Narodowym. Jako supporty pojawia się Ghost oraz Bokassa.

Grupa potwierdziła powrót WorldWired Tour do Wielkiej Brytanii i Europy. Tym razem ta oszałamiająca trasa potrwa od 1 maja do 25 sierpnia 2019 roku a składać się na nią będą koncerty na stadionach, w parkach, a nawet na zamku.

Podobnie jak w przypadku większości koncertów zespołu Metallica na trasie WorldWired, każdy zakupiony bilet łączy się z możliwością wyboru fizycznej lub digitalowej kopii dziesiątego, najnowszego albumu zespołu: “Hardwired…To Self-Destruct”.

Po raz kolejny wszystkie bilety będą zawierały dostęp do bezpłatnego pobrania MP3 z danego koncertu, przygotowanego przez ekipę trasy “Hardwired…To Self-Destruct”. Bezpłatne pliki do pobrania z zapisem koncertu można otrzymać, skanując lub wprowadzając kod kreskowy z biletu na dany koncert na stronie LiveMetallica.com/scan.

We współpracy z CID Entertainment powraca również rozszerzona oferta, która pozwoli przeżyć wyjątkowe chwile na tej trasie. Dostępne będą trzy specjalne pakiety, zawierające bilety premium i inne udogodnienia/atrakcje, takie jak możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowego muzeum “Memory Remains” oraz spotkanie z zespołem. Więcej informacji na temat dostępnych pakietów: CID Entertainment.

Moth Into Flame
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA