Sławomir ma “Futro z misia”! Gwiazdor rusza na podbój wielkiego ekranu

Najpopularniejsze polskie piosenki: Zenek, Sławomir i Sylwia Grzeszczak?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zakończył się pierwszy etap zdjęć do filmu “Futro z misia” w reżyserii Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego. W produkcji wystąpią między innymi: Michał Milowicz, Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura, Mirosław Zbrojewicz, Izabela Miko, Przemysław Sadowski, Piotr Gąsowski, a także Sławomir Zapała i Bohdan Łazuka.

Ekipa ostatnie dwa tygodnie spędziła w Zakopanem, dalszy etap realizacji produkcji przeniósł się do Tczewa. 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zachwyca w wyjątkowej sesji dla Vevo (WIDEO)

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości trawką.

Sławomir Zapała pojawi się w brawurowej roli romantyka, który w imię uczucia do kochającej luksusy niewiasty, trafia w samo serce gangsterskich porachunków.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello i Shawn Mendes romansują w łóżku! “Ta scena powinna trafić na…”

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie