Dawid Kwiatkowski: Kolejny przystanek na trasie POP UP TOUR

Dawid Kwiatkowski: Nowa wytwórnia i nowy album! Kiedy premiera?!
fot. instagram.com/kwiatkowsky

Już 23 lipca Dawid Kwiatkowski zawita do Gdyni! Za nami już dwa wydarzenia w ramach POP UP TOUR Dawida Kwiatkowskiego. W Warszawie i Krakowie setki osób odwiedziły specjalnie przygotowane wnętrza zamienione w sklepy z wyjątkowymi gadżetami związanymi z najnowszym albumem artysty „13 grzechów niczyich”.

Dawid Kwiatkowski nie zamierza jednak zwalniać tempa i zaprasza na kolejny event, tym razem POP UP TOUR zawita w najbliższy wtorek (23 lipca) do Gdyni, gdzie w Winylowni znajdującej się przy Gdyńskim Centrum Filmowym będzie można spotkać się z wokalistą, zdobyć autograf i zakupić wyjątkowe produkty.

W asortymencie znaleźć można koszulki, tanktopy, bluzy, opaski i wiele innych ciekawych artykułów. Wszystkie wymienione wyżej rzeczy dostępne są tylko podczas POP UP TOUR, w Gdyni zadebiutuje również zupełnie nowy, niedostępny w Krakowie i Warszawie produkt.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zachwyca w wyjątkowej sesji dla Vevo (WIDEO)

Dawid Kwiatkowski – Gdynia

Najbliższa okazja do spotkania z Dawidem Kwiatkowskim i zakupu merchu dedykowanego Jego albumowi ’13 grzechów niczyich’ już 23 lipca w Gdyni, gdzie we współpracy z Winylownia Gdynia zapraszamy do Gdyńskie Centrum Filmowe przy placu Grunwaldzkim 2.

Tego dnia, tylko przez jeden dzień w Trójmieście, będzie funkcjonował specjalny Pop-Up Store.

Specjalnie przygotowane wnętrze zamieni się w sklep, w którym kupić można będzie limitowany i wyjątkowy merch: bluzy, koszulki, skarpetki, plakaty i inne gadżety związane z “13 grzechów niczyich”! Nie zabraknie również płyt, a także przygotowanego specjalnie na to wydarzenie produktu!

Dodatkową atrakcją jest to, że Dawid będzie na miejscu przez cały czas funkcjonowania Pop-Up Store! 🙂 Będzie można zdobyć autograf, zrobić pamiątkowe zdjęcie i zamienić kilka słów.

▸ Przeczytaj również: Cleo z zaskakującą decyzją! Tego nikt się nie spodziewał

Zobacz relację z pierwszego Pop Up’u
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie