A$AP Rocky trzeci tydzień w areszcie! Co dalej z raperem?!

Pięciogwiazdkowy A$AP Rocky
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

A$AP Rocky jak informują szwedzkie media spędzi trzeci tydzień w areszcie mimo interwencji prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Więcej na MUZOTAKT.pl

A$AP Rocky póki co nie wyjdzie z aresztu. I choć Donald Trump rozmawiał na temat A$AP-a Rocky’ego z premierem Szwecji Stefanem Löfvenem, niestety raper trzeci tydzień spędzi w szwedzkim areszcie.

Amerykański przywódca w rozmowie zaoferował “osobiste poręczenie” za rapera. Na niewiele się to zdało gdyż jak zaznaczył premier “prokuratura i sądy w Szwecji są niezależne od rządu”. 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zachwyca w wyjątkowej sesji dla Vevo (WIDEO)

Tymczasem prokurator Fredrik Karlsson zwrócił się do sądu o przedłużenie zatrzymania rapera o kolejny tydzień ze względu na potrzebę zebrania dowodów w sprawie. 

A$AP Rocky został zatrzymamy w Szwecji po tym jak on i jego ekipa wdali się w bójkę uliczną. Najpierw w mediach społecznościowych ukazał się film, na którym widać jak A$AP Rocky dość brutalnie atakuje jakąś osobę. Następnie raper – tłumacząc, że jest niewinny – opublikował film, w którym dwóch mężczyzn wielokrotnie zaczepia ekipę muzyka. 

– Zostali zaatakowani i bronili się – mówi adwokat Henrik Olsson Lilja.

Raper miał zagrać na Open’erze. Ostatecznie zastąpił go Stormzy.

▸ Przeczytaj również: Cleo z zaskakującą decyzją! Tego nikt się nie spodziewał

https://www.instagram.com/p/Bxcfl_BHfYm/
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie