Duncan Laurence z akustyczną wersją przeboju „Arcade”

Holender prezentuje wyjątkową wersję eurowizyjnego przeboju!

Duncan Laurence z akustyczną wersją „Arcade”
fot. materiały prasowe

Kameralna, akustyczna wersja „Arcade” – hitu, z którym Duncan Laurence zwyciężył Eurowizję – jest już dostępna w serwisach cyfrowych. Kawałka możecie posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Duncan Laurence zaprezentował wyjątkową wersję eurowizyjnego przeboju! Pięć holenderskich miast walczy o zorganizowanie Eurowizji w 2020 roku. Konkurs odbędzie się w tym kraju dzięki Duncanowi Laurence’owi, który w maju 2019 triumfował w Tel Awiwie.

Za sprawą „Arcade” wokalista podbił serca milionów słuchaczy. Utwór w oryginalnej wersji zgromadził ponad 100 mln streamów w serwisach cyfrowych. Teraz możemy posłuchać akustycznej, kameralnej wersji singla.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zachwyca w wyjątkowej sesji dla Vevo (WIDEO)

Duncan Laurence dzięki „Arcade” trafił na 14. miejsce Spotify Global Charts oraz szczyt Spotify Viral Charts w 23 krajach. W Holandii singiel ma status podwójnej platyny, a w Szwajcarii, Belgii i Norwegii pokrył się złotem.

Jesienią 2019 Duncan Laurence rusza w trasę koncertową, w ramach której odwiedzi także Polskę. Artysta zaprezentuje się na żywo 25 listopada w warszawskim klubie Proxima.

Jak Wam się podoba nowa wersja “Arcade”?!

▸ Przeczytaj również: Cleo z zaskakującą decyzją! Tego nikt się nie spodziewał

Arcade
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie